Aktuální obsah

HAPPY B-DAY ŠiBY (30)

YouTube Preview Image

Report: Praha – Orionka (10.7.2014)

Po dvou týdnech dnes opět navštívíme pražskou legální zónu, která se nachází v Modřanech, poblíž budovy bývalé čokoládovny Orion (nyní Nestlé), odkud také pochází její název – Orionka. Kontrolujte tedy nyní fotky zachycující novinky od posledního reportu, který naleznete zde.

Pokračování...


Report: Praha – Těšnov (10.7.2014)

Po dvou týdnech dnes opět navštívíme Těšnov, legální stěnu v samotném centru Prahy, kde věci často nevydrží ani den, takže je dost dobře možné, že v reportu nebude vyfocené úplně všechno. Kontrolujte tedy novinky zachycující dění od minulého reportu (naleznete jej zde).

Pokračování...


Report: Praha – Barrandov (10.7.2014)

Máme tu léto, sezóna legálistů v plném proudu a pražské zóny se opět v těchto plní slušným tempem. Zavítejme proto po  dvou týdnech na pražský Barrandovský most a podívejme se na novinky, které se na této stěně objevily od posledního reportu (naleznete jej zde) a pár nových kousků z přilehlé legální zóny, poblíž zastávky MHD Pobřežní cesta.

Pokračování...


Jam: Praha 2014 (Mystic SK8 Cup)

První červencový víkend se v Praze uskutečnil jubilejní dvacátý ročník legendární akce nazvané Mystic SK8 Cup. Jak již název napovídá, jde o závody prkýnkářů, přičemž to není nic jiného, než jeden velký mejdan, okořeněný kláním těch nejlepší jezdců a stejně jako v letech minulých (report z roku 2012 naleznete zde) byla součástí doprovodného programu také graffiti exhibice na provizorní stěně v podání Graffneck riders. Kontrolujte výsledek.

Pokračování...


Report: Liberec (červenec 2014)

Je to přesně rok, co  díky dobré spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic, získali v Liberci novou legální plochu pro tvorbu graffiti, kterou se stal viadukt pod dálnicí (mapa), kde je možné malovat po celé konstrukci, včetně pilířů, což se také děje. Kontrolujte aktuální stav (předchozí report naleznete zde).

Pokračování...


Report: Nymburk (červenec 2014)

Po více než třech letech dnes navštívíme chátrající a prázdný objekt drahelických doků v Nymburce, které stejně jako areál nedostavěné věznice v Říčanech, či hala ČKD v pražských Vysočanech slouží coby ideální místo pro satanistické rituály, airsoft hrátky, čichání lepidel a v neposlední řadě též k tvorbě graffiti. Kontrolujte aktuální stav (předchozí report naleznete zde).

Pokračování...


Jam: Cheb 2014 (Graffiti Boom #5)

Koncem června se v Chebu uskutečnil pátý ročník festivalu Graffiti Boom (report z let minulých naleznete zde: 201020112012 a 2013), letos s poněkud pozměněnou koncepcí. Vedle výstavy Hanese a Plebeho v Malé galerii v Chebu (report naleznete zde) se letos malovalo na celkem pěti místech v různých částech města. Kontrolujte výsledek.

Pokračování...


Report: Plebe & Hanes – Boyscouts of Freedom (Cheb)

Součástí letošního festivalu Graffiti Boom v Chebu byla také výstava pražské dvojice Hanes & Plebe s názvem Boyscouts of Freedom. Hanes a Plebe vyznávají graffiti v jeho tradiční, tzv. old schoolové podobě. Koncept jejich chebské výstavy je založen na myšlence, že graffiti sdílí hned několik znaků s jinou, na první pohled jemu zcela vzdálenou aktivitou – se skautstvím.

Pokračování...


Report: Kralupy – Děčín (červen 2014)

Pár fotek z okolí železniční cesty Kralupy nad Vltavou – Děčín, která prošla v minulosti rozsáhlou rekonstrukcí. Stejně jako posledně, ani tentokrát neuvádím další podrobnosti o místě, kde se tento skvost nachází. Kontroluj aktuální stav a porovnejte, jak moc se změnil od posledního reportu (naleznete jej zde).

Pokračování...


Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 193 194 195 >
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates