Aktuální obsah

Video: Grafficon Videos Vol.8 – Plebe (2014)

Grafficon Videos je název série krátkých videí, které snímají v reálném čase ruku writera a jeho tvorbu černým fixem na dvoustranu ve skicáku za hudebního doprovodu, který si sám vybere. Vloni spatřilo světlo světa šest těchto videí (naleznete je zde) a letos pokračuje druhým (první naleznete zde), ve kterém se vám tentokrát s černým fixem představí Plebe (BE/IIG).

Pokračování...


Jam: Břeclav 2014 (B-Day Jam)

V Břeclavi, malebném okresním městečku na Jihu Moravy, se ku příležitosti oslav narozenin dvou zdejších individuí sešlo pár moravských přátel, aby se společně najebali a poprvé pomalovali nově povolenou legální stěnu v Poštorné, za fotbalovým stadionem MSK Břeclav. Kontrolujte výsledný stav.

Pokračování...


Report: Praha – Přípotoční (duben 2014)

Radnice městské části Praha – Vršovice vyčlenila v uplynulých letech, v rámci koncepce boje s graffiti, několik ploch pro tvorbu legálních graffiti (Pozor, nejedná se o standardní zóny a není možné zde běžně malovat, vždy je potřeba mít zvláštní povolení). Jednou z nich je dvůr v areálu gymnázia v ulici Přípotoční, kde se tento víkend odehrálo první letošní hromadné malování (předchozí report nalezente zde). Kontrolujte výsledek.

Pokračování...


Jam: Praha 2014 (Si zabil… Jam)

Při své pravidelné víkendové kardio dvouhodince jsem zavítal na obchůzku po pražských zónách, přičemž na Orionce jsem se cítil jako ve zhmotněném lehce nacionálním vtipu: „Kolik je v Praze Slováků? Všichni!„. Pravdou však zůstává, že se na této stěně sešla neobvykle pestrá sestava, která, ačkoliv to není zrovna můj šálek kávy, solidně nabarvila. Posuďte sami.

Pokračování...


Pozvánka: Grafficon Jam + WS Mejdan 2 (Brno)

Po úspěšné „jedničce“ (report naleznete zde) se 19.4.2014 odehraje v Brně již druhý Wild Style Mejdan, tentokrát společně s Grafficon jamem na legální stěně v ulici Renneská. Jam začíná od 12:00 a na místě bude zajištěn podetěr a prodej barev z mobilního Grafficon shopu. Krom toho si na místě můžete dopřát také Proutníka, pivo roku 2013. Rezervace míst na graffiti jam si prosím udělejte v brněnském Grafficon shopu, nebo na mailu info@grafficon.cz (uveďte prosím tag+počet míst), protože stěna není nekonečná. Večer se pak v brněnském Street baru odehraje od 20:00 samotný mejdan na kterém se o zábavu budou starat místní jezdci ze stáje Questablist, DJ Arsen a DJ Five. Jako speciální host večera pak se svým setem vystoupí Frank Flames, kopající za label Hypno808. Krom toho na návštěvníky čeká Tag Battle o krále hajzlů, kde jsou tags v tomto klubu free! Připravený bude taky AlkoSketching ChillOut s papírem a něčím na psaní pro náhlé nápady. Vstupné činí lidových 79,- takže neváhejte a doražte.


Pozvánka: Jarní graffiti inventura (Liberec)

V sobotu 19.4.2014 od 10:00 proběhne na legální ploše poblíž nádraží v Liberci Jarní graffiti inventura, jak napovídá plakát který vytvořil místní umělec Rotr a tedy tradiční graffiti jam (report z loňského roku naleznete zde). V případě hojné účasti se bude malovat i do pater, kdy by neměl být problém sehnat u místních štafle. O hudební kulisu na místě se postarají LP Friends.


Pozvánka: 1. Výstava v Galerii Dvoreček (Brno)

Dovolujeme si vás pozvat na první výstavu uskutečněnou v outdoorové galerii Dvoreček, ve kterou se od pátku 18.4.2014 promění dvůr u Grafficonu v Brně! Na té se vám se svými velkoformátovými obrazy představí Spord, Poster177, HRZ1 a Ding. V pátek 18.4. od 16hodin (do 20hod) můžete navštívit vernisáž, kde bude zajištěno občerstvení a hudba. Samotná výstava potrvá do 31.5.2014.


Report: Praha – Horní Měcholupy (duben 2014)

Vydáte-li se ze Skalky autobusem číslo 271 a vystoupíte na zastávce Bolevecká, ocitnete se rázem v malebném prostředí panelového sídliště. Místa, kde se běžně vstává až o půl druhé odpoledne a kde vám ke kontaktu se sousedy stačí pouze vystrčit hlavu z okna a zařvat. Zde se uprostřed dětského hřiště nacházejí dvě zídky, jenž slouží řadu let výrostkům z blízkého, či dalekého okolí k legální tvorbě a vy se nyní můžete podívat na jejich aktuální stav.

Pokračování...


Report: Praha – Starochodovská (duben 2014)

Koncem loňského roku proběhl v Praze projekt nazvaný Praha 11 Street Art, v rámci kterého se pomalovalo symbolicky 11 trafo stanic po celé Praze 11. Za podpory městské části se svých teleskopických tyčí a sprejů ujala celá řada předních umělců a jednou z takových je i trafostanice TS-3125, ležící v ulici Starochodovská, kterou vyzdobili Zeb One a Aone.

Pokračování...


Report: Praha – Na Chodovci (duben 2014)

Jak jste se již mohli dočíst dříve zde, v září 2013 městská část Praha 4 uvolnila v rámci svého anti graffiti programu další plochy pro tvorbu graffiti. Jednou z nich je podchod v ulici Na Chodovci v pražských Záběhlicích, poblíž zastávky MHD Spořilov. Kontrolujte aktuální stav (předchozí naleznete zde).

Pokračování...


Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 184 185 186 >
WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates